XX Niedziela Zwykła- Ogłoszenia

1. Jutro Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - Matki Bożej Zielnej. Msze św. jak w niedzielę. Na Mszach św. poświęcenie wianków, a o 1100 również wieńców żniwnych. O 1400 wyruszy tradycyjna pielgrzymka na Rosochatkę. Tam o 1600 Msza św.
  2. W środę wspomnienie św. Jacka. O1730 różaniec papieski i nowenna do MBNP.
  3. W piątek od 1700 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. W sobotę wspomnienie św. Bernarda. Od 1700 nabożeństwo do św. Ojca Pio.
  5. W przyszłą niedzielę podziękujemy ks. Szczepanowi za Jego pracę w naszej parafii. Szczególną formą wdzięczności będzie modlitwa w czasie adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 1600 do 1730, prowadzona przez Rodziny z Kręgów Rodzin Matki Bożej z Szensztatu. Zapraszamy również wszystkich chętnych.
  6. Zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego i innych czasopism.
  7. Bóg zapłać tym, którzy ostatnio złożyli ofiary na kościół: Z Posadowej: Halina i Krzysztof Kita. Z Mogilna: Bernadeta i Tadeusz Zwolenik. Z Koniuszowej: Zofia i Andrzej Jędrusik, Zofia i Marcin Mogilski.
  8. W tym tygodniu pracowali, lub złożyli ofiarę zamiast pracy: Tadeusz Zwolenik, Zofia Michalik, Andrzej Jędrusik, Stanisław Kmak, Tadeusz Strojny, Adam Bieniek, Józef Porębski, Jan Woliński, Stanisław Jeliński, Marcin Górka, Marcin Mogilski, Hieronim Bocheński, Adam Kociołek, Mariusz Bugara, Sylwester Bugara, Jan Sopalski, Marian Padula, Marcin Kawalec, Krystyna Kawalec, Janina Grzesiak, Andrzej Zwolenik, Zofia Pogwizd, Stanisław Orlecki i Grzegorz Rosiek. Składamy Wam serdeczne „Bóg zapłać”.
  9. Na ten tydzień do pracy jest zaproszony:
Wtorek: Kacper Bogusz, Piotr Bielak. MOSTKI: Andrzej Ruchała, Stanisław Ruchała, Piotr Kociołek i Krystyna Zaczyk.
Środa: Eugeniusz Zaczyk, Marek Ogorzałek, Piotr Ogorzałek, Jacek Sopalski, Jerzy Witkowski i Danuta Sopalska.
Czwartek: Jan Rola, Piotr Rozkocha, Stanisław Rola, Dominik Laska, Rafał Bielak i Marcin Zwolenik.
Piątek: Adam Rola, Mirosław Rzepka, Hebert Tarka, Józef Kiełbasa, Jerzy Kiełbasa i Dariusz Kiełbasa.

10. Zmarł ks. Władysław Marmol, który pracował w nasze parafii w latach 1967 do 1969. Od 1972 roku prze 49 lat pracował w Anglii. Jego pogrzeb we wtorek  o 1300 w Brzesku. Jego duszę polecajmy Bożemu miłosierdziu.