XIX Niedziela Zwykła- Ogłoszenia

1. Dzisiejsza przed kościołem puszka dla ks. Pawła.
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Dominika.
  3. We wtorek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża.
  4. W środę święto św. Wawrzyńca. Od 1730 różaniec papieski i nowenna do MBNP.
  5. W czwartek wspomnienie św. Klary.
  6. W piątek od 1700 adoracja.
  7. W niedzielę zmiana tajemnic różańcowych i składka budowlana. Również w przyszłą niedziele w kościele wystąpi zespół „Zbrucz” z Ukrainy.
  8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
  9. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” tym, którzy ostatnio złożyli ofiary na kościół:

Z Posadowej: Monika i Sławomir Damasiewicz, Waleria Ruchała.

Z Mogilna: Rozalia i Edward Zwolenik, Zofia Pączek.

Z Koniuszowej: Maria Szarek, Józefa i Józef Rola.

1. W tym tygodniu złożyli ofiarę zamiast pracy: Alojzy Głód, Radosław Jaworecki, Maria Ogorzałek, Marek Adamczyk, Zdzisław Czernecki, Józef Rola, Leszek Kogut, Krzysztof Marcisz, Tadeusz Janisz, Wiesław Porębski, Marcin Ruchała, Józef Ruchała, Franciszek Ruchała i Hieronim Kiełbasa. Składamy Wam serdeczne „Bóg zapłać”.
  2. Na ten tydzień do pracy jest zaproszony:
Poniedziałek: Łukasz Kociołek, Grzegorz Kociołek, Piotr Kociołek, Adam Mogilski, Grzegorz Mogilski i Marcin Mogilski.
Wtorek: Hieronim Bocheński, Ryszard Król, Józef Zwolenik, Lucyna Pach, Zbigniew Pach i Adam Kociołek.
Środa: Tomasz Pach, Mariusz Bugara, Sylwester Bugara, Jan Sopalski, Marian Padula i Kazimierz Padula.
Czwartek: Marcin Kawalec, Krystyna Kawalec, Janina Grzesiak, Andrzej Zwolenik, Zofia Pogwizd i Adam Konicki.
Piątek: Stanisław Orlecki, Grzegorz Rosiek, Krzysztof Rosiek, Dominik Mężyk, Piotr Filip i Piotr Gromala.

12. Zachęcamy do zapisywania się na Pieszą Pielgrzymkę z Tarnowa do Częstochowy.  Można również zgłaszać się na zapisy na wyjazd na wejście pielgrzymki.

1. Dziękuje ks. Damianowi i wszystkim, którzy wczoraj pielgrzymowali z parafiami Librantową i Paszynem do Krużlowej.