Wniebowstąpienie Pańskie- Ogłoszenia

1. Dzisiejsza Uroczystość, przypomina nam, że nasze życie jest ukierunkowane na niebo i tam jest nasz ostateczny cel.
  2. W środę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych. O 1730 różaniec.
  3. W piątek wspomnienie św. Filipa Neri. Od 1700
  4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Zachęcamy do pielęgnowania tradycji strojenia zielenią naszych domów z okazji Zielonych Świąt.
  5. Spotkania: w czwartek po Mszy św. lektorzy, w piątek o 1930 grupa młodzieżowa, w sobotę 930
  6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Dla dzieci jest nowy Mały Gość Niedzielny.
  7. Składamy serdeczne Bóg zapłać tym, którzy złożyli ofiary na kościół: Z Posadowej: Józef Sułowicz. Z Mogilna: Maria Filip, Agnieszka i Paweł Jeliński. Z Koniuszowej: Bogumiła i Bogdan Młynarczyk, Iwona i Robert Młynarczyk.
  8. Ofiarę na kościół z kl. III złożył Kamil Kiełbasa z Koniuszowej,
  9. W tym tygodniu złożyli ofiarę zamiast pracy: Dariusz Pach, Stefan Sikoń, Kazimierz Pach, Krzysztof Turski, Krzysztof Sierotowicz, Leszek Gądek, Sebastian Kasprzyk, Józef Zwolenik, Stanisław Wróbel, Halina Damasiewicz, Mirosław Król, Robert Młynarczyk, Daniel Korczyński, Bogdan Młynarczyk, Władysław Rola, Patryk Ogorzałek i Łukasz Ogorzałek. Składamy Wam serdeczne Bóg zapłać.
  10. Na ten tydzień do pracy jest zaproszony:
Poniedziałek: Edward Sowa, Janusz Padula, Ryszard Gałęziowski, Jan Fyda, Andrzej Fyda i Barbara Konicka.
Wtorek: Andrzej Tarnawa, Lesław Bieniek, Józef Rola, Jan Rola, Krzysztof Kociołek i Alfred Tarasek.
Środa:

Czwartek:

Piątek:

Halina Szczurek, Mariusz Brzegowy, Maciej Szarek. Kretówki: Leszek Kogut, Tomasz Świerk i Jacek Reimschuszel.

Jacek Konicki, Sławomir Rola, Rafał Kądziołka, Janina Sroka, Szczepan Sroka i Maciej Halata.

Andrzej Jędrusik, Krzysztof Marcisz, Adam Bieniek, Andrzej Kiełbasa, Stanisław Kmak i Tadeusz Strojny.

1. 30 maja w kościele będzie egzamin kl. VII przed sakramentem bierzmowania. O 1530 dla Mogilna, o 1600 dla Koniuszowej.
  2. Jutro po Mszy św. spotkanie z Pismem św.
  3. W piątek z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg odwołał do wieczności + Jana Sopalskiego, z Koniuszowej, brata + Józefa. Jego dusze polecajmy Bożemu miłosierdziu.
  4. Prosimy o zgłaszanie się na wyjątkowy koncert „Jednego Serca i Jednego Duch” w Rzeszowie, który od lat cieszy się wielką popularnością. Wyjazd tradycyjnie w Boże Ciało popołudniu. Zapisy do piątku.