V Niedziela Wielkiego postu- Ogłoszenia

1. Dzisiaj na Gorzkich Żalach składka na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  2. We wtorek Uroczystość Św. Józefa.
  3. W środę o 1600 spotkanie aspirantów i ministrantów, o 1730 różaniec papieski i nowenna.
  4. W piątek Droga Krzyżowa o 1600, o 1700. Będzie również o 1900 Droga Krzyżowa w terenie, przygotowana przez „Teatr Dabar”. Rozpocznie się koło stadionu i będzie prowadzić do kościoła. Zachęcamy do zabrania ze sobą zniczy lub lampionów.
  5. Zachęcamy do przygotowania palm wielkanocnych. Przyszła niedziela – Palmowa. Na Mszy św. o 1100 poświęcenie, a po Mszy św. konkurs palm.
  6. Składka w przyszłą niedziele na Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  7. Można nabywać baranki wielkanocne i paschały rozprowadzane przez Caritas.
  8. Pod chórem nowe czasopisma zachęcamy do czytania.
  9. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiarę złożoną na kościół: Z Koniuszowej: Elżbieta i Krzysztof Sierotowicz, Marta i Dariusz Kiełbasa. Z Mogilna: Anna i Edward Ruchała.
  10. Serdecznie dziękujemy tym, którzy w tym tygodniu pracowali lub złożyli ofiarę zamiast pracy: Marian Nowak, Michał Szlag, Mariusz Szlag, Tomasz Szlag, Wiesław Szlag, Anna Szarek, Salomea Oleksy, Adam Baran, Krzysztof Baran, Adam Szlag, Marek Szczygieł, Jerzy Liber, Marek Kantor, Franciszek Pach, Julian Zwolenik i Robert Sułowicz. Składamy Wam serdeczne „Bóg zapłać”.
  11. Na ten tydzień jest zaproszony:
Poniedziałek: Justyna Smaga, Józef Damasiewicz, Rafał Damasiewicz, Daniel Polański, Sebastian Stanisz i Adam Kita.
Wtorek: Julian Gajdosz, Wiesław Oleksy, Szczepan Stanisz, Renata Marcisz, Ryszard Zwolenik i Adam Stanisz.
Środa: Dariusz Szlag, Paweł Zaczyk, Józef Jaworecki, Andrzej Obrzut, Mateusz Kos i Marek Biskup.
Czwartek: Łukasz Biskup, Jerzy Kruczek, Paweł Gruca, Tadeusz Markowicz, Maria Filip i Aleksander Giza.
Piątek: Edyta Baran, Dariusz Kantor, Robert Iniarski, Małgorzata Fyda. Od stolarni: Stanisław Zwolenik i Paweł Poręba.
  1. Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie i absolwenci Szkoły Podstawowej w Koniuszowej zapraszają na spektakl „Dziady cz. II”, który odbędzie się 24 marca- w niedzielę o godz.1630 w Centrum Kultury w Mogilnie.
  2. Dzisiaj w Domu Kultury o godz. 1800 przedstawienie teatralne „Stracone marzenia”. Teatr „Dabar” zaprasza.
  3. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie z Pismem św.
  4. W sobotę będzie możliwość spowiedzi, bezpośrednio po Mszy św. rannej, około godziny – dopóki będą chętni i po Mszy św. wieczornej – około godz. dopóki będą chętni. O 1000 wyjedziemy do chorych, zwłaszcza do tych, co nie byli na rekolekcjach i nie jeździmy na I piątki. Zgłoszenia do czwartku.
  5. W zakładce "Menu- 33 Dniowe Rekolekcje Maryjne" znajduje się propozycja rekolekcji Maryjnych. Więcej w artykule.