V Niedziela Wielkanocy- Ogłoszenia

1. Dzisiaj puszka dla Ks. Pawła.
  2. W poniedziałek uroczystość św. Stanisława, bpa i męczennika, głównego patrona Polski i naszej diecezji.
  3. W środę od 1730 różaniec papieski.
  4. W piątek od 1700 adoracja.
  5. W sobotę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy.
  6. Przyszła niedziela budowlana. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
  8. Orkiestra Dęta OSP w Mogilnie zaprasza dzisiaj na godz. 1900 na wspólną majówkę przy kapliczce w Posadowej Mogilskiej.
  9. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” tym, którzy ostatnio złożyli ofiary na kościół: Z Posadowej: Waleria Ruchała, Joanna Kożuch. Z Mogilna: Kinga Jasińska, Salomea i Jan Oleksy, Józefa i Stefan Kożuch. Z Koniuszowej: Maria i Ferdynand Kożuch, Józefa Zwolenik, Helena i Jan Mogilski.
  10. Dziękujemy dzieciom z kl. III i młodzieży z kl. VIII i ich rodzicom za ufundowanie figur Pana Jezusa i św. Jana Chrzciciela do nowej chrzcielnicy.
  11. W tym tygodniu złożyli ofiarę zamiast pracy: Dariusz Woliński, Wanda Kiełbasa, Stanisław Kożuch, Alojzy Głód, Mateusz Kurczab, Jerzy Kożuch, Józef Szczygieł, Kazimierz Stasianek, Julian Janiszewski, Józef Bugara, Jan Bugara, Andrzej Bugara, Marian Sierotowicz, Kazimierz Gargula. Serdecznie Wam dziękujemy.
  12. Na ten tydzień do pracy jest proszony:
Poniedziałek: Stanisław Gągor, Sebastian Kasprzyk, Łukasz Bacia, Józef Bochenek, Jan Waz i Józef Zwolenik.
Wtorek: Piotr Kożuch, Izabela Pach, Paweł Dominik, Franciszek Kożuch, Ferdynand Kożuch i Tomasz Kożuch.
Środa: Lucyna Wastag, Maria Hatlaś, Jacek Fornagiel, Jacek Szarek, Marcin Szumacher i Stanisław Wróbel.
Czwartek: Halina Damasiewicz, Tomasz Damasiewicz, Stanisław Sierotowicz, Stefan Rola, Wojciech Szczurek i Eugeniusz Szczurek.
Piątek: Mirosław Król, Henryk Siedlarz, Adam Siedlarz, Mirosław Kożuch, Władysława Rola i Mateusz Ruchała.
  1. W czwartek dzieci z kl. III- ich pojadą na pielgrzymkę. Wyjazd o 800. W sobotę na pielgrzymkę pojadą dziewczynki z DSM-u.
  2. Spotkanie organizacyjne przed wyjazdem do Mediugorie w piątek o 1830 w salce.
  3. Jutro po Mszy św. spotkanie z Pismem św.
  4. W minionym tygodniu Pan Bóg odwołał z naszej społeczności + Edmunda Fornagla z Mogilna i pochodzącą z Mogilna + Marię Taszarek. Dzisiaj o 1300 wprowadzenie, o 1330 Msza św. za + Edmunda Fornagla.
  5. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć m.in. z wizytacji biskupa oraz z Triduum (szukaj zakładka Galerie zdjęć).