Seminarium Odnowy Wiary

Zapraszamy do udziału w Seminarium Odnowy Wiary czyli rekolekcjach w życiu codziennym prowadzących do ożywienia i pogłębienia wiary.

Począwszy od 3 października 2022, będziemy się spotykać przez 8 poniedziałków.

Każdorazowo spotkania rekolekcyjne rozpoczynać się będą o godz. 17.00  parafialną mszą św. Bezpośrednio po niej przejdziemy do salki pod kościołem gdzie będą miały miejsce konferencje wraz ze świadectwem osób prowadzących oraz spotkania w mniejszych grupach, w których będziemy się dzielić doświadczeniem naszej wiary. Spotkania będą się kończyć nie później niż o godz. 19.30.

Jeżeli:

• Chcesz doświadczyć Boga żywego i Jego miłości;
  • Chcesz pogłębić swoje życie duchowe;
  • Czujesz, że w Twoim życiu pojawia się zwątpienie i zniechęcenie, i że Twoja wiara potrzebuje ożywienia;

to Seminarium Odnowy Wiary jest właśnie dla Ciebie!

Dla celów organizacyjnych, wszystkich pragnących uczestniczyć w Seminarium, bardzo prosimy o dokonanie zapisów pod numerem telefonu 506 988 725 lub na adres e-mail: sarloj@interia.pl

"W Parafii Ducha Świętego w Nowym Sączu powstaje drugie w naszej diecezji ognisko Wspólnoty Trudnych Małżeństw „Sychar”, które służy pomocą małżeństwom w kryzysie i osobom pozostawionym przez współmałżonka. Otwarcie ogniska nastąpi w niedzielę, 2 października, na Mszy św. o godz. 16.00. Po Mszy św. dla zainteresowanych odbędzie się spotkanie w sali parafialnej. Szczegóły znajdują się na plakacie".