IV Niedziela Wielkanocy- Ogłoszenia

1. Dzisiejsza niedziela jest nazywaną Niedzielą Dobrego Pasterza. Składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie. Rozpoczyna tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele.
  2. Jutro na Msze św. wieczorną zapraszamy wszystkich, którzy uczestniczą w rekolekcjach „Droga Maryi”. Po Mszy św. będzie spotkanie w mniejszych grupach. Czas trwania spotkania około godziny.
  3. We wtorek uroczystość Św. Wojciecha, Bpa i Męcz., głównego patrona Polski.
  4. W środę o 1730 różaniec papieski i nowenna do MBNP.
  5. W czwartek święto Św. Marka Ewangelisty. O 1800 procesja z modlitwami o urodzaje, a następnie Msza św. Młodzież kl. VIII w Nowym Sączu przyjmie sakrament bierzmowania. Otoczmy ją naszą modlitwą.
  6. W piątek o 1700 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  7. W sobotę święto św. Apostołów Filipa i Jakuba.
  8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
  9. Spotkania: we wtorek na Msze św. zapraszamy dzieci z kl. III, w piątek o 1930 młodzież, w sobotę 845 schola, 930 DSM. W sobotę zapraszamy ministrantów i lektorów na wyjazd na Dni Otwarte do Seminarium Duchownego w Tarnowie. Zgłoszenia do jutra.
  10. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” tym, którzy złożyli ofiary na kościół: Z Posadowej: Maria i Marek Jeliński, Monika i Sławomir Damasiewicz. Z Mogilna: Agata Kurcap, Wanda i Tadeusz Bacia, Edyta i Piotr Sierotowicz, Agata i Robert Pach, Magdalena i Rafał Filip, Anna i Piotr Jelińscy. Z Koniuszowej: Marta i Dariusz Kiełbasa.
  11. W tym tygodniu pracowali, lub złożyli ofiarę zamiast pracy: Kazimierz Głód, Andrzej Fornagiel, Mariusz Ogorzałek, Franciszek Rosiek, Paweł Jeliński, Maria Damasiewicz, Paweł Pawłowski, Jerzy Damasiewicz, Stanisław Poręba, Augustyn Przychocki, Dariusz Ogorzałek, Agata Kurcap,  Katarzyna Koszyk, Robert Chronowski, Rafał Chronowski, Stanisław Damasiewicz, Stanisław Polański, Jan Damasiewicz, Michalina Jasińska, Krzysztof Kubiak, Marcin Szlag, Józef Filip, Rafał Filip. Serdecznie  Wam dziękujemy.
  12. Na ten tydzień do pracy jest proszony:
Poniedziałek: Krzysztof Zwolenik, Jan Janusz, Tadeusz Zwolenik, Wiesław Zwolenik, Jerzy Skowron i Piotr Ogorzałek.
Wtorek: Sławomir Przybyło, Mieczysław Fornagiel. Łąki i Górki: Wioleta Jeleńska, Robert Pach, Piotr Pach i Dariusz Jeliński.
Środa: Grzegorz Fyda, Piotr Sierotowicz, Franciszek Bugara, Piotr Jeliński, Tadeusz Bacia i Jerzy Ruchała.
Czwartek: Henryk Oleksy, Łukasz Filip, Józef Ogorzałek, Jan Damasiewicz, Jan Damasiewicz i Marian Mikulski.
Piątek:

Piotr Przychocki, Wiktoria Gniadecka, Wojciech Ogorzałek, Henryk Zwolenik. Mogilno Podlas: Jan Jarząb i Eugeniusz Filipowicz.

13.Pan powołał do wieczności śp. Mariana Zielenia z Mogilna. Pogrzeb  wtorek 1230 wprowadzenie, 1300 msza święta pogrzebowa.