Uroczystość Zesłania Ducha Świętego-Ogłoszenia

1.Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych. Składka na cele budowlane.

2.Również dzisiaj pogrzeby: o 1230 wprowadzenie i o 1330 Msza św. pogrzebowa + Stanisława Filipa z Posadowej, o 1430 wprowadzenie i o 1500 Msza św. pogrzebowa za + Bronisława Role z Koniuszowej.

3.Jutro drugi dzień Zielonych Świąt, Święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o godz. 630, 900 i 1800. Zachęcamy do udziału, choć nie jest to święto obowiązujące pod grzechem, można pracować.

4.We wtorek wspomnienie św. Barnaby Apostoła.

5.W środę wspomnienie bł. Ks. Romana Sitki i towarzyszy męcz. Od 1730 różaniec papieski.

6.W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

7.W piątek wspomnienie bł. Michała Kozala, bp. i męcz. Od 1700

8.W sobotę od 1700 nabożeństwo do św. Ojca Pio.

9.W przyszłą niedzielę Uroczystość Świętej Trójcy.

10.Spotkania: We wtorek po Mszy św. lektorzy. W środę spotkanie przy grillu na stadionie o 1600, dla ministrantów, DSM-u i Koła Misyjnego, o 1900 dla lektorów, grupy młodzieżowej i zespołu. W czwartek o 1630 Krąg Misyjny. W piątek o 1900 młodzież.

11.Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym jako dodatek jest płyta z przemówieniami św. Jana Pawła II z I pielgrzymki do Ojczyzny.

12.Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na kościół: Z Posadowej: Barbarze i Tadeuszowi.

13.W tym tygodniu przy kościele pracowali, lub złożyli ofiarę: Arkadiusz, Czesław, Aleksander, Paweł, Patryk, Józef, Andrzej, Tomasz, Helena, Piotr, Bernard, Leszek, Stanisław, Wiesław, Piotr, Bartłomiej i Robert. Składamy im serdeczne Bóg zapłać.

14.Na ten tydzień zapraszamy:

Wtorek: Józefa, Andrzeja, Franciszka, Mieczysława, Andrzeja i Annę.

Środa: Józefa, Bogdana, Tobiasza, Mariana, Edwarda i Stanisława.

Czwartek: Franciszka, Krzysztofa, Pawła, Kazimierza, Stanisława i  Eugeniusza.

Piątek: Marię, Adama, Pawła, Jerzego,  Dariusza i Władysława.

15.Wyjazd na koncert „Jednego serca, jednego ducha” będzie jak co roku w Boże Ciało. Zapisy do przyszłej niedzieli włącznie – koszt 30 zł.

16.Procesja na Boże Ciało w tym roku będzie w stronę krzyżówki.

17.Od 8 do 12 lipca odbędzie się Spotkanie Młodych w Dębowcu. Zapisy do 20 czerwca.

18.W wtorek o 800 wyjazd uczniów kl. III gimnazjum i kl. VIII na diecezjalne dziękczynienie za Sakrament Bierzmowania do Starego Sącza.