XXVIII Niedziela Zwykła-Ogłoszenia

1. Dzisiaj po Mszach św. zmiana tajemnic różańcowych. Składka na cele budowlane. Za wasze ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2. Przeżywamy XXI Dzień Papieski. Przed kościołem zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”

3. W środę wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego. O 1630 różaniec papieski.

4. W czwartek Święto Edukacji Narodowej i Dzień Nauczyciela, pamiętajmy w naszej modlitwie o nauczycielach, wychowawcach i katechetach.

5. W piątek wspomnienie św. Teresy od Jezusa.

6. W sobotę wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej. Od 1630 nabożeństwo do Św. Ojca Pio. Po Mszy Św. różaniec.

7. Serdecznie zapraszamy do nabywania prasy katolickiej.

8. Można w zakrystii składać kartki z wypominkami za duszami naszych bliskich zmarłych. Prosimy o odróżnianie listopadowych od rocznych.

9. Spotkania: W środę po Mszy św. aspiranci, w czwartek po Mszy św. ministranci. W piątek młodzież o 1900. W sobotę o 845 schola, o 930 DSM.

10. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na kościół: Z Posadowej: Dorota i Jan Tarasek. Z Koniuszowej: Anna i Franciszek Kasprzyk.

11. W tym tygodniu złożyli ofiarę zamiast pracy: Danuta Sopalska, Janusz Poręba, Zbigniew Kazana, Dariusz Damasiewicz, Paweł Pawłowski, Augustyn Przychocki, Marian Gadzina, Wiktoria Gniadecka, Wojciech Ogorzałek, Jan Kita, Grzegorz Kużnik, Jerzy Świetlik. Składamy Wam serdeczne „Bóg zapłać”.

12. Na ten tydzień do pracy jest zaproszony:

Poniedziałek:

Rafał Filipowicz, Piotr Sopalski, Jacek Popiela, Konrad Skowron, Józef Zwolenik i Jan Skowron.

Wtorek:

Jadwiga Ogorzałek, Stanisław Stachura, Stanisław Klimontowski, Jakub Filip, Elżbieta Obrzut i Franciszek Filip.

Środa:

Czesław Orlecki, Andrzej Konicki. POSADOWA PODLAS: Grażyna Filip, Marian Kociołek, Józef Kociołek, Tadeusz Sułowicz.

Czwartek:

Jan Chruściel, Józef Filip, Antoni Jędrusik, Stanisław Jarecki, Jan Filip i Stanisław Szczygieł.

Piątek:

Marcin Szczygieł, Adam Kożuch, Ryszard Ruchała, Stanisław Gołąb, Marek Filip i Henryk Chronowski.

13. Teatr „Dabar” zaprasza dzisiaj na 1800 na przedstawienie teatralne do Domu Kultury.