XXVII Niedziela Zwykła-Ogłoszenia

1. Przed kościołem zbiórka do puszek dla ks. Pawła.

2. W poniedziałek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu.

3. We wtorek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej.

4. W środę o 1630 różaniec papieski.

5. W czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej i I czwartek miesiąca.

6. W piątek od 1600 adoracja.

7. Przyszła niedziela budowlana. Zmiana tajemnic różańcowych. W kościele będziemy przeżywać XXI Dzień Papieski. Przed kościołem zbiórka do puszek na Fundacje „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Dla dzieci jest nowy „Promyczek Dobra”, a dla przedszkolaków „Mały Promyczek Dobra”, z niespodziankami.

9. Można w zakrystii składać kartki z wypominkami za duszami zmarłych. Prosimy o rozróżnienie na listopadowe i roczne. Prosimy o wyraźne pisanie imion i nazwisk. W mianowniku- np. nie Jana tylko Jan. Zachęcamy, aby już zwrócić uwagę na porządek na cmentarzu. Szkło i plastiki prosimy wrzucać do kontenera metalowego, a trawy pozostawić w betonowym.

10. Zebrania: We wtorek na Msze św. wieczorem zapraszamy dzieci z kl. III, otrzymają różance. W środę po Mszy św. lektorzy. W czwartek o 1600 Krąg Misyjny. W piątek młodzież o 1900. W sobotę scholka o 845, o 930 DSM.

11. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” tym, którzy ostatnio złożyli ofiary na kościół: Z Posadowej: Marian Filip,Maria Średniawska. Z Mogilna: Pewna rodzina.

12. W tym tygodniu złożyli ofiarę zamiast pracy: Robert Wrona, Grzegorz Kwaśniewski, Józef Damasiewicz, Wiesław Gnylewicz, Wiesław Stasianek, Kazimierz Głód, Bogdan Bugara, Tobiasz Tarsiński, Kazimierz Fyda, Jerzy Damasiewicz, Henryk Kurcap, Rafał Chronowski, Jan Damasiewicz, Michalina Jasińska, Krzysztof Kubiak, Marcin Szlag, Rafał Filip, Jan Jarosz, Marcin Jarosz, Rafał Gągola, Krzysztof Zwolenik, Jerzy Skowron, Sławomir Przybyło, Mieczysław Fornagiel, Robert Pach, Piotr Pach, Dariusz Jeliński, Grzegorz Fyda, Jan Damasiewicz nr 114, Marian Mikulski, Piotr Przychocki. Składamy Wam serdeczne „Bóg zapłać”.

13. Na ten tydzień do pracy jest zaproszony:

Poniedziałek:

Wiktoria Gniadecka, Wojciech Ogorzałek, Henryk Zwolenik. MOGILNO PODLAS: Jan Jarząb, Eugeniusz Filipowicz i Jan Kita.

Wtorek:

Jerzy Sikora, Grzegorz Kuźik, Andrzej Filipowicz, Marcin Jarosz, Marcin Jarząb i Marek Jarząb.

Środa:

Janina Orlecka, Andrzej Fornagiel, Jerzy Świetlik, Ryszard Brańka, Marian Siedlarz i Jacek Jarosz.

Czwartek:

Michał Nazimek, Marian Piksa, Mateusz Filipowicz, Maria Fyda, Zbigniew Fyda i Adam Ruchała.

Piątek:

Wioletta Ruchała, Paweł Ruchała, Bogdan Skowron, Stanisław Kubisz, Eugeniusz Skowron i Stanisław Bugara.

14. Zostały zakończone prace renowacyjne ściany północnej starego kościoła. Zachęcamy do zobaczenia efektów.

15. Z racji zmiany godziny Mszy wieczornej adoracje piątkową w okresie jesienno- zimowym będziemy kończyć o godz. 2100.

16. Duszpasterstwo Akademickie przy Parafii św. Kazimierza w Nowym Sączu zaprasza na Kurs Przedmałżeński w formie weekendowych rekolekcji. Rozpoczęcie w piątek 22 października 2021 r. o godz. 19.00. Zapisy  poprzez email lub sms, szczegóły na afiszach”.

1. W czwartek na Mszę wieczorną zapraszamy wszystkich uczniów kl. VIII z rodzicami w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania. Kontynuacja tego przygotowania będzie w niedzielę na Mszy św. o godz. 1100.