XXIV Niedziela Zwykła-Ogłoszenia

1.Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy radość z okazji odpustu parafialnego. Przed kościołem zbiórka do puszek na Uniwersytet Pap. JPII w Krakowie i Tarnowie.

2.W poniedziałek wspomnienie św. Korneliusza i Cypriana.

3.W środę święto św. Stanisława Kostki – patrona Polski. O 1730 różaniec papieski i nowenna do MBNP.

4.W piątek wspomnienie św. Andrzeja Kim Taegon i towarzyszy. Od 1700 adoracja Najświętszego Sakramentu.

5.W sobotę Święto Świętego Mateusza Apostoła i Ewangelisty.

6.W sobotę piesza pielgrzymka z Nowego Sącza do Limanowej. Wyjście spod bazyliki o 730. O godz. 645 będzie jechał bus do Nowego Sącza, prosimy chętnych o zapisy w zakrystii. Osoby które byłyby chętne, aby pojechać do Limanowej i pielgrzymi, którzy chcą, aby ich przywieść proszeni są o zapisy w zakrystii do środy włącznie.

7.Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

8.Spotkania: We wtorek po Mszy św. lektorzy, w środę o 1700 kandydaci na ministrantów, po Mszy św. ministranci. W czwartek o 1700 Krąg Misyjny. W piątek o 1900 grupa młodzieżowa. W sobotę o 900

9.Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na kościół: Z Posadowej: Marii, Walerii i Marianowi, Mateuszowi, Monice, Zofii. Z Koniuszowej: Małgorzacie i Jackowi, Małgorzacie i Marcinowi, Irenie i Kazimierzowi, Halinie i Markowi, Bogumile i Bogdanowi.

10.W tym tygodniu pracowali, lub złożyli ofiarę zamiast pracy: Zbigniew, Józef, Dariusz, Kazimierz, Andrzej, Marian, Jerzy, Jacek, Halina, Zofia, Daniel, Bogdan, Aniela, Władysław, Maria, Łukasz, Jan, Stanisław i Halina. Składamy im serdeczne „Bóg zapłać”.

11.Na ten tydzień zapraszamy:

Poniedziałek: Andrzeja, Barbarę, Andrzeja, Lesława, Józefa i Jana.

Wtorek: Krzysztofa, Alfreda, Halinę, Mariusza, Macieja. KRETÓWKI: Jacka.

Środa: Leszka, Romana, Daniela, Jacka, Sławomira i Augustyna.

Czwartek: Szczepana, Macieja, Andrzeja, Krzysztofa, Adama i Ryszarda.

Piątek: Stanisława, Tadeusza, Mieczysława, Adama, Gerarda i Stanisława.

12.Zebranie wiejskie w Koniuszowej w piątek – 20 września o godz. 1730 w szkole. Zebranie dotyczy funduszu sołeckiego na rok 2020 i sprawy bieżące. Sołtys prosi o liczny udział w zebraniu.

13.W wtorek o 1300, wprowadzenie i o1400 Msza św. pogrzebowa za + Edwarda Bugarę.