V Niedziela Wielkanocna-Ogłoszenia

1.Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

2.W środę od 1730 różaniec papieski.

3.W piątek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych. Od 1700

4.W przyszłą niedzielę nie będzie Mszy św. w Koniuszowej.

5.Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Dla dzieci jest nowy „Mały Gość Niedzielny”.

6.Spotkania: We wtorek po Mszy św. lektorzy. W środę po Mszy św. ministranci. W czwartek o 1700 Krąg Misyjny. W piątek o 1900 młodzież. W sobotę o 900

7.Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na kościół: Z Posadowej: Halinie i Tadeuszowi, Agnieszce i Stanisławowi, Krystynie i Andrzejowi. Z Mogilna: Marii, Joannie i Łukaszowi, Zbigniewowi, Józefie i Julianowi. Z kl. III Ewelinie.

8.W tym tygodniu przy kościele pracowali, lub złożyli ofiarę: Piotr, Leszek, Piotr, Marek, Czesław, Bogdan, Robert, Kazimierz, Andrzej, Piotr, Józef, Jan, Marek, Andrzej, Maria, Stanisław, Maria, Kazimierz, Wiesław, Tadeusz, Łukasz, Michał, Krzysztof, Franciszka, Wiesław i Alicja. Składamy im serdeczne Bóg zapłać.

9.Na ten tydzień zapraszamy:

Poniedziałek: Salomeę, Adama, Jana, Artura, Adama i Marka.

Wtorek: Jerzego, Stefana, Jana, Goranci, Marka i Stanisława.

Środa: Zygfryda, Grzegorza, Marka, Tomasza, Andrzeja i Stanisława.

Czwartek: Krzysztofa, Franciszka. DALNIE POLA: Kingę, Juliana, Roberta i Mariusza.

Piątek: Justynę, Józefa, Adama, Juliana, Wiesława i Szczepana.